o mnie, o blogu

BLOG ZAWIESZONY

 

Opętana przez ducha kreatywności, lubi wpadać na pomysły, sprawdzać, czy są skuteczne i dzielić się nimi. Była saksofonistka, simsomaniaczka, wielbicielka zwierząt, wody i każdej pogody. Tak można opisać mnie w dwóch zdaniach – lecz przede wszystkim, mam na imię Zuza.

Nie lubię się nudzić, dlatego zawsze mam coś do zrobienia. Jestem raczej domatorką, która marzy o podróżach i zwiedzeniu całego świata. Lubię spędzać swój czas w towarzystwie książek, otoczona przedmiotami, które sama wykonałam bądź ozdobiłam.

Kocham eksperymentować w kuchni, poznawać nowe smaki. Coraz odważniej kroczę po kulinarnym świecie, dzieląc się doświadczeniami smakowymi z otoczeniem.

Blogowanie rozpoczęłam w lutym 2015 roku na Blogspocie, po ponad rocznej wyprawie w kreatywny świat zatrzymałam się tutaj, by rozwijać stronę – lecz przede wszystkim samą siebie. Skupić się nie tylko na rysowaniu, które było bodźcem do stworzenia kreatywnego kąta w sieci, ale także na kolorowym, pełnym radości i nowych wyzwań życiu! Dzielić się z odbiorcami moimi własnymi doświadczeniami, spostrzeżeniami, poradami, uwagami.  Chciałabym wraz ze stałymi oraz nowo poznanymi czytelnikami Bloga wkroczyć głębiej w życiową kreatywność. Uzależniającą, kolorowo-różnorodną kreatywność!

Reklamy